Showbiz

Rita Ora pozon me të brendshme nga ballkoni dhe i vë flakë rrjetit

Këngëtarja m eorigjinë shqiptare, Rita Ora së fundmi po kalon disa ditë pushime.

Ajo po qëndron në Paris këto ditë të nxehta dhe që atje ju servis ndjekësve here pas here foto dhe video në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotogrfi ku duket në ballokon  enjë shtëpie në Paris teksa ka pozuar e veshur vetëm më një palë të brendshme.

Fansat janë surrizuar shumë na format trupore të këngëtares e cila duket më në formë se kurrë.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top