Showbiz

Rita Ora më s*ksi se kurrë në ditëlindjen e partnerit

Rita Ora dukej më e lumtur se kurrë teksa festonte ditëlindjen e të dashurit të saj, Taika Waititi. Regjisori i “Thor: Love and Thunder” ka kaluar festën e ditëlindjes së tij të 46-të nën shoqërin e disa miqve të showbizz-it.

Këngëtarja shqiptare ka shpërndarë disa fotografi në internet ku shihej bashkë me yje të tjerë si Ashley Benson, Rami Malek, Jodie Turner-Smith , Charli XCX, Paris Jackson dhe Kristen Stewart. Ajo dukej mjaft tërheqëse me një fustan transparent të zi.

Kujtojmë që Rita dhe Taika e bënë zyrtare lidhjen në fillim të këtij muaji pasi morën pjesë së bashku në premierën e “The Suicide Squad” në Los Angeles. Çifti eci dorë për dore në eventin për filmin në të cilin Waititi luan rolin e Ratcatcher.

https://www.instagram.com/p/CSunfnIBG7o/?utm_source=ig_web_

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top