Moda

Rikthehet trendi më i komentuar i viteve 2000

Një trend i ri që është pëlqyer nga të gjitha vajzat e modës janë prerjet.

Rikthehet trendi më i komentuar i viteve 2000

Në veçanti, prerjet e legenit, prerjet në lartësinë e vitheve dominuan në pasarelat për verën e vitit 2021.

Ky trend është pjesë e klimës së përgjithshme të ekspozimit të lëkurës që mbizotëron këtë sezon, megjithatë, është një qasje më e sigurt që mund të na shoqërojë në shumë nga paraqitjet tona të përditshme.

Ne kemi parë marka të tilla si Versace, Barragan, Dion Lee, Zimmermann dhe Khaite të përfshijnë prerje të legenit në funde, pantallona, ​​pantallona të shkurtra dhe fustane.

Shumë të famshëm kanë adoptuar trendin që kthehet nga vitet 2000.

Nëse nuk jeni aq të guximshëm, mund të provoni çarjen klasike anësore, duke qenë një zgjedhje ideale për një natë argëtuese jashtë.

Më poshtë kemi mbledhur setet tona të preferuara të prera që do t’ju japin frymëzim.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top