Showbiz

‘Rikthehet’ ish-çifti Soni Malaj e Flori Mumajesi!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, ka kohë që i ka munguar publikut me ndonjë projekt muzikor.

Por tani është kthyer e fuqishëm në “Këngën magjike” me një baladë. Kjo baladë e titulluar “Versioni im” është shkruar nga Flori Mumajesi dhe nga kjo kuptojmë se dyshja kanë rregulluar raportet.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top