Showbiz

Rihanna shkon në klub me të brendshme

Rihanna është parë me një veshje të çuditshme derisa është parë duke dalë me disa shokë në Hollywood të dielën në mbrëmje.

Këngëtarja dhe pronarja e Savage x Fenty, është parë më një palë të brendshme të zeza mandafshi.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top