Jetë/stil

Rihanna shijon pushimet e para si miliardere dhe duket më në formë se kurrë

Para disa mujash Rihanna është renditur si muzikantja e parë femër më e pasur në botë dhe gruaja e dytë pas Oprah Winfrey.

Ajo tashmë është pjesë e botës së miliarderëve jo vetëm falë fitimeve nga muzika por edhe nga linja e saj kozmetike, “Fendi Beauty”.

Këto ditë, ajo po shijon pushimet e para për këtë verë dhe në fotot e publikuara në Instagram dukej më tërheqëse se kurrë.

Ajo ka veshur një fustan në ngjyrë të kuq të ngjitur pas trupi që nuk i lë vend imagjinatës.

Fotografitë e publikuara së fundmi janë pjesë e fushatës promovuese e markës së saj, “Savage X Fenty”.

Image
Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top