Uncategorized

Regjisori i njohur reagon pas akuzave të Sharon Stone: Ajo e dinte cfarë po bënim

Së fundmi regjisori  Verhoeven ka reaguar ndaj deklaratës së aktores Sharon Stone.

Gjatë një interviste në muajin mars,Sharon akuzoi regjisorët se i filmuan  pjesët intime pa dijeninë e saj dhe se u detyrua të hiqte të brendshmet në skenën e filmit “Basic Instinct”.Mirëpo Verhoeven e ka hedhur poshtë këtë deklaratë të saj duke e cilësuar si të “pakonceptueshme”.“Ajo e dinte saktësisht se çfarë po bënim.Unë i thashë asaj se skena ishte bazuar në historinë e një gruaje që e njihja kur isha student, e cila bënte kryqëzimin e këmbëve pa brekë rregullisht në festa” u shpreh regjisori.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top