Sport

Real Madrid shpërdoron ndaj Levantes, Vinicius Junior e shpëton dy herë nga humbja

Real Madrid ka barazuar 3-3 ndaj Levantes në sfidën e vlefshme për La Liga. ‘Los Blancos’ kaluan shumë shpejt në avantazh me Bale, porn ë pjesën e dytë Levante i surprizoi me Roger dhe Campana.

Junior Vinicus barazoi shifrat në të 73-ën, por Levante do të surprizonte sërish me Rober Pier. Do të duhej sërish braziliani Vinicius që të barazonte shifrat.

Në minutat e fundit Levante ngeli me 10 lojtarë ndërsa sfida mbaroi me shifrat 3-3.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top