Kronikë

Puka e mbushur me drogë, persona të armatosur ndalojnë banorët

Një qytetar ka denoncuar faktin se malet e Pukës janë mbushur me drogë.

Sipas denoncuesit, banorët nuk dalin dot në tokat e tyre, pasi njerëz të armatosur i pengojnë.

Reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha: Ligjin ne narkoshtet e ben droga! Lexoni mesazhin e qytetares dixhitale! Narkobandat e armatosura terrorizojne femijet! Ato nuk lejone fermeret te punojne tokat e tyre. sb pershendetje doktor berisha uroj te jeni mir me shendet dua te bej nje denoncim sepse vetem tek ju kemi besim jam nje banore nga gjogjan i pukes shteti dhe pushteti po na terrorizojn femijet ne zona siper fshatit kan mbushur parcelat plot me hashash nuk pushojn krismat e armeve nuk guxojm te ikim tek arat tona sepse na ndalojn persona te armatosur policia dhe shteti nuk ekzistojn flm zoti doktor ju lutem anonim sepse kto te vrasin

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top