Showbiz

Publikoi foto nudo, fansat i kthehen keq aktorit të njohur

Aktori i njohur Orlando Blom, ka publikuar së fundmi disa fotografi duke notuar nudo.

Fansat e tij nuk e kanë pritur aspak mirë këtë postim dhe kanë reaguar të revoltuar në Instagrm.

Mirëpo, ai sërish publikoi disa imazhe ku shihet i zhveshur dhe me kurriz nga kamera, teksa të pasmet i ka mbuluar me një ’emoji pjeshke’.

Ndonëse pati reagime të shumta, aktori nuk i ka fshirë fotot, përkundrazi filloi me publikimin e fotove të tjera.

Mesa duket, natyra e tij pa komplekte ja lejon publikimin e këtyre fotove mjaft intime.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top