Showbiz

Pse kjo ngjyrë është e preferuara e Sarës dhe Ledrit

Sara Hoxha si gjithmonë është në formë dhe këtë e tregon në postimet që bën.

Kohëve të fundit është vënë re ngjyra e cila dominon në veshjet e saj, dhe si duket Sarës i pëlqen shumë ngjyra kafe.

Në kombinimet e saj gjithmonë ajo ka të veshur diçka ngjyrë kafe, çoftë edhe ndonjë detaj.

Duke mos u mjaftuar me veten, ajo edhe Poem Blu, i vesh rroba me ngjyrat e preferuara të saj. 


Image

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top