Showbiz

Prindërit e Rita Orës zgjedhin Shqipërinë për pushime, këngëtarja nuk e fsheh ‘zilinë’

Prindërit e Rita Orës kanë filluar pushimet dhe nëse mendoni se zgjedhja e tyre është jashtë rrënjëve e keni gabim.

Ata kanë preferuar që të relaksohen nën bukuritë që natyra i fali Shqipërisë.

Nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale e ëma e Ritës, Vera ka zbuluar se kanë vendosur të pushojnë në Jug të vendit, por nuk kanë lënë pa frekuentuar dhe bukuritë magjike jashtë Jugut.

Këto foto vendosi t’i komentojë edhe vetë vajza e tyre, e cila u thotë e do jetën e tyre. Si duket edhe Rita do disa ditë pushime në Shqipëri, por angazhimet e tepërta në botë nuk ia lejojnë.

Një ndalesë të shkurtër dyshja e kanë bërë në Patok dhe pamjet janë ata që flasin më shumë se fjalët.

Turizmi i vëndit dita-ditës po kthehet në të preferuarit e Europës dhe jo vetëm për shkak të larmishmërisë së gjerë që ofron.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top