Kronikë

Prej 10 ditësh i zhdukur, policia britanike në “këmbë” për gjetjen e 18-vjeçarit shqiptar: Kush ka informacion të… (EMRI)

Një 18-vjeçar shqiptar, i quajtur Fatos Ahmeti në Angli është shpallur i humbur prej 10 ditësh.

Policia britanike,, është angazhuar për gjetjen e të riut dhe ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për të dhënë informacion. Ai është parë për herë të fundit në zonën Altëood Road, në Maidenhead. Policia ka bërë dhe një përshkrim fizik të tij.

Ata thonë se Ahmeti është rreth 1.60 i gjatë, me flokë të zeza të shkurtra.

“Ne kërkojmë nga qytetarët që të na ndihmojnë për të gjetur Fatosin. Kush ka informacion për të, të telefonojë në numrin 101, ose të drejtohen tek numri tjetër, 4321014176”, tha tha detektivi i policisë së Maidenhead për mediat e huaja.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top