Showbiz

Pra e konfirmuan që janë bashkë?! Ish-konkurrenti i njohur dhe Ana Lleshi shfaqen në ditëlindjen e kësaj të fundit

Mbrëmjen e djeshme Ana ka festuar ditëlindjen e saj ku pjesëmarrës kanë qenë edhe shumë nga ish-konkurrentët e “Përputhen”.

Mirëpo ai që i qëndroi më afër ishte konkurrenti që pak ditë më parë u kap “mat” me Anën në bregdet. Bëhet fjalë për Elton Maksuti.

Në mbishkrimin e fotografisë thuhej se është Ana dhe Eltoni. Në fillim u kuptua se vajza në fjalë ishte Ana Kauri, por fotot më poshtë zbulojnë se vërtet bëhej fjalë për Ana 1.

Image
Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top