Showbiz

Pozon me bikini, Françeska Jaçe çmend fansat (FOTO)

Franceska Jaçe përherë merr vëmendje me pozat atraktive që sjellë në profilin e saj në instagram.

Po kështu ka vepruar edhe sot teksa shfaqet me bikini të zeza duke treguar asetet e bujshme trupore që posedon.

Edhe pse është mjaft e ndjekur dhe emër i lakuar në mediat rozë Françeska bën një jetë të qetë dhe pa skandale.

Ndaj edhe jetën e saj private e ka mbajt larg syrit mediatik.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top