Kronikë

Policia aksion kundër lojërave të fatit, prangosen disa persona në Durrës

Policia ka zbarkuar në qytetin e Durrësit, ku aktualisht po kryen një n aksion të gjerë kundër lojërave të fatit.

Burime bëjnë me dije deri më tani janë arrestuar disa persona, ndërkohë që aksioni është shtrirë edhe në qytet të tjera.

Aksioni po zhvillohet në disa pika të dyshuara ku vendosen baste dhe po zhvillohen kontrolle tek personat që dyshohet se kanë baste online.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top