Kronikë

Policia: 10 vjeçari grabit një furrë buke në Lezhë

Grabitje në Lezhë.

Mësohet se gjatë mbrëmjes se djeshme është grabitur një furrë buke në këtë qytet

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije grabitësit kanë marrë xhiron ditore.

Nuk dihet ende shuma.

Policia e Lezhës/ Informacion paraprak

Rreth orës 21:05, në lagjen “Besëlidhja”, një shtetas i mitur 10 -vjeçar është futur në një furrë buke për të blerë bukë dhe në momentin që shitësja po i shërbente ka arritur të marrë nga arka një shumë lekësh dhe është larguar.

Shërbimet e Policisë në vendngjarje po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top