Kronikë

Plagosja në Vlorë, i ngacmoi gruan, fqinji godet me thikë 57-vjeçarin

VLORË

Zbardhen detaje nga plagosja me thikë në Vlorë, sherri mes dy fqinjëve erdhi pas përplasjes për gruan e njërit prej tyre.

Shtetasi P.S., i shoqëruar nga policia ka goditur me thikë 57-vjeçarin Ferdinand Petriti pasi e ka akuzuar se i ka ngacmuar bashkëshorten.

Ngjarja ndodhi rreth orës 11:00, në lagjen “Pavarsia”, teksa i plagosur aktualisht ndodhet në Spitalin e Vlorës nën kujdesin e mjekëve.

Gjithashtu policia ka shoqëruar në ambientet Policore autorin e dyshuar, shtetasin P. S., dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top