Kronikë

Përplasje e fortë në Tiranë, taksia rrëzon shtyllën elektrike

Një taksi është përplasur fuqishëm mëngjesin e së martës në Tiranë, pranë vendit të njohur si pallati me shigjeta.

Nuk raportohet për viktima. Taksia ka devijuar rrugën dhe është përplasur fort me një shtyllë betoni të energjisë elektrike, të cilën thuajse e ka rrëzuar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top