Kronikë

Përplasen dy makina te ‘Kopshti Botanik’ në Tiranë, raportohet për 3 të plagosur

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Unazën e Tiranës.

Raportohet se janë përplasur dy makina te Kopshti Botanik, duke lënë të plagosur tre persona.

Në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe ambulanca, ndërsa priten detaje të reja mbi gjendjen e të aksidentuarve dhe shkaqet e aksidentit.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top