Kronikë

Përplasen dy makina në aksin Milot-Lezhë, bllokohet rruga nga trafiku i rënduar

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Milot-Lezhë.

Mësohet se nga përplasja e makinave ka pasur vetëm dëme materiale, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryen ekspertizën për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top