Kronikë

Përndiqte ish të dashurën, arrestohet 29-vjeçari

Policia e Tiranës njofton se ka arrestuar një 29-vjeçar të identifikuar me inicialet G.C. pasi  në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur ish të dashurën e tij, duke i krijuar asaj gjendje frike dhe pasigurie për jetën e saj.

Po ashtu, në pranga ka rënë dhe një 27-vjeçar i cili akuzohet se  pasi ka ngacmuar seksualisht një shtetase 22-vjeçare

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top