Lajme

Përfundon numërimi në Shkodër, del renditja e kandidatëve sipas votave

Në Shkodër ka përfunduar numërimi i votave për kandidatët. 

Të dhënat e përditësuara nga KQZ në orën 7:00 të së enjtes tregojnë këtë renditje dhe numër votash:

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top