Showbiz

Pasi kërkoi të rikthehej me Kim, Kanye në një lidhje me aktoren e njohur

Reperi i njohur Kanye West po përflitet së fundmi në media se ka nisur një romancë të re dashurie pas ndarjes nga modelja , Vinetria.

Aludimet nisën pasi reperi u fotografua  nën shoqërinë e aktores së njohur Julia Fox.Dyshja u pa duke shijuar një darkë romantike në Miami të shtunën.Megjithatë, burime pranë Kanye janë shprehur për mediat se nuk ka asgjë serioze mes tyre dhe se ai  po përpiqet të argëtohet pas divorcit të tij me Kim Kardashian.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top