Showbiz

Pasi fitoi ‘Këngën Magjike’, Alban Ramosaj merr vendimin e rëndësishëm

Pas fitores në “Kënga Magjike”, Alban Ramosaj po mendon të marrë pjesë në “Festivalin e Këngës”, në mënyrë që provojë fatin për të prekur “Eurovisionin”.

Në një intervistë të dhënë për blogun më të madh të “Eurovision”, “Wiwibloggs”, Albani la të kuptphet se së shpejti do të konkurrojë në “Festivalin e Këngës” dhe tha se festivali europian ka qenë gjithmonë një nga ëndrrat e tij më të mëdha.

Ai dëshiron shumë ta përfaqësojë Shqipërinë dhe se i preferuari i tij për këtë vit përveç Anxhela Peristerit, ishte edhe Gjon’s Tears.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top