Jetë/stil

Pas sulmeve të Kanye, familja Kardashian merr një vendim drastik

Kanye West prej javësh ka vazhduar me sulme të një pas njëshme kundrejt Kim Kardashian.

Reperi që shprehej vazhdimisht se ai dhe Kim do të ktheheshin sërish bashkë, duket se ka humbur shpresat dhe po vazhdon me sulme ndaj ish-gruas dhe familjes së saj.

Image

West së fundmi ka fyer stilin e prindërimit të gruas së tij, duke sulmuar në mënyrë specifike vendimin e Kim për të lejuar vajzën e tyre tetëvjeçare North të përdorte “TikTiok”, madje edhe me mibkqyrjen e të rriturve.

Klanit Kardashian-Jenner, duket se i ka ardhur në majë të hundës me veprimet e pafalshme të reperit Ye dhe përçarjet publike.

Image

Një kërkim i shpejtë në “Instagram” zbulon se Kourtney, Khloe dhe Rob Kardashian, së bashku me Scott Disick dhe Tristian Thompson, nuk e ndjekin më Kanye-n.

Modelja Kendall Jenner dhe i dashuri Devin Booker, si dhe Kylie Jenner dhe Travis Scott, gjithashtu duket se kanë shtypur butonin unfollow.

Image

Ky është një tregues i qartë se Kim është e bindur që nuk ka kthim prapa dhe po shijon lidhjen me Pete Davidson.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top