Jetë/stil

Pas ‘skandalit’ në një klub striptizmi, Adele fotografohet në ndeshjen ‘All Star Game’ me…

Para një jave, Adele ‘shokoi’ të gjithë fansat  saj teksa u shfaq në një klub striptizmi, duke kërcyer në një tub, e veshur me një kostum të bardhë dhe në pjesën e sipërme u shfaq me të brendshme.

Image

Video dhe fotot në fjalë qarkulluan shpejt në rrjete sociale dhe u komentuan gjerësisht nga publiku.

Ndërkohë, që prej asaj dite këngëtarja ka qenë shumë aktive në rrjete sociale.

Image

Gjatë mbrëmjes së djeshme, ajo u fotografua në një stadium së bashku me të dashurin e saj, Rich Paul në Cleveland, Ohio për të ndjekur ndeshjen ‘All Star Game”.

Këngëtarja dukej mjaft elegante e veshur më një pallto në ngjyrë ‘leopardi’, mbështjellë me një shall sipër.

Image

Çifti u fotografuan të ulur krah njëri-tjetrit, në ndenjësen e rreshtit të parë teksa shijonin ndeshjen.

Ju rikujtojmë se dyshja e bëri publike lidhjen e tyre në korrik të vitit që lamë pas, menjëherë pas finalizimit të divorcit të Adel me ish-bashkëshortin, Simon Konecki.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top