Showbiz

Partnerja e Olsi Bylykut zbulon detaje të reja rreth marrëdhënies së tyre

Egli Tako dhe Olsi Bylyku prej disa kohësh po shijojnë pushumet në Jug të Shqipëris nga ku kanë ndarë momente të ndryshmë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Mbrëmjen e djeshme, partnerja e aktorit zhvilloi një bisedë virtuale me dnjekësit dhe kurioziteti më i madh që ata kishin ishte sa vite ka që ka nisur marrëdhënia e tyre dhe nëse kanë menduar të bëhen prindër së shpejti.

“Ke menduar ndonjëherë të bëhesh mama tani afër?”, ishte pyetja që iu bë Eglit, së cilës ajo iu përgjigj: “Pse keni të gjithë këtë përshtypje këtë vit? Jo, nuk e kam në plan për momentin…”.

Një tjetër ndjekëse e pyeti: “Sa për qind e do Olsin?”. Kjo nuk i pëlqeu aspak këngëtares, prandaj përgjigja e saj ishte kjo: “Aman, ku i gjeni këto pyetje?! Si mund të matet dashuria me përqindje? Apo me njësi matëse? E dua. Mere vendose në peshore këtë fjalën dhe shikoje sa kile bën. Më thuaj dhe mua pastaj se jam kurioze.”

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top