Sport

Parisienët të çmendur pas Messit, radhë e madhe për të blerë fanellën e tij (Fotot)

Nga dita e djeshme, nisi një epokë e re për futbollin dhe për Messin. Ylli argjentinas tashmë është një lojtar i skuadrës së PSG-së, duke u larguar kështu nga Barcelona pas 21 vitesh nga mbërritja e tij.

6 herë fituesi i “Topit të Artë” mbërriti dje në Paris për të kryer vizitat mjekësore, firmosur kontratën e tij dhe prezantuar sot përpara publikut dhe mediave si lojtari i ri i klubit parizien.

Të gjithë janë të çmendur pas Messit, ku siç duken dhe nga pamjet që janë bërë virale, janë tifozë të shumtë që po mbajnë radhën në dyqanin zyrtar të PSG-së për të blerë fanellën e Leo Mesit me numër 30.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top