Showbiz

Paris Hilton: Nuk kam bërë ndërhyrje estetike

Së fundmi Paris Hilton ka folur rreth ndërhyrjeve estetike.

Në një intervistë për revistën “Stella”, Paris ka deklaruar se nuk ka pasur kurrë botoks ose mbushës.“Unë kurrë nuk kam bërë një injeksion  jam pa botoks, pa mbushës.Shumica e miqve të mi  kanë bërë për vite me radhë, pasi ishin në të 20-at e tyre, por unë jam aq e lumtur që nuk kam bërë asgjë”, u shpreh ajo.Gjithashtu Hilton ka treguar se zgjedhjet e saj të modës kanë ndryshuar dhe nuk dëshiron më të duket si një “barbie” ,por një grua elegante.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top