Sociale

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e martë

E Martë, 10 Gusht 2021

Pas një freskimi të lehtë e të përkohshëm përsëri do të ketë riaktivizim të anticiklonit të Azoreve e rrjedhimisht dhe valë tjetër të të nxehtit. Ndikimin kryesor kjo valë do ta sjellë në gadishullin Apenin. Vendi do të ndodhet kryesisht në periferinë e saj që do të sjellë temperatura si më poshtë vijon.

Era do të fryjë juglindje e veriperëndim e lehtë e mesatare në bregdet. Deti i forcës 2 dhe 3 ballë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top