Sociale

Parashikimi i motit për sot, e enjte, 5 gusht 2021

E enjte, 5 gusht 2021 – Moti do të jetë me diell kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonën veri-perëndimore.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 12-18 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4-5 me lartësi vale 0,5 deri në 1,5 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë të larta.    

Temperaturat:

Zona malore      18/38°C

Zona e ulët         19/41°C

Zona bregdetare  23/38 °C

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top