Showbiz

‘Pa mua s’bën dot’, Marjana Kondi tregon ç’i ndodhi me bashkëshortin: Një herë e kapi policia…

Aktorja e njohur Marjana Kondi e ftuar në “E ardhmja është vajzë”, i shprehu dashurinë bashkëshortit, duke thënë se ai është njëriu më inteligjent që ka njohur.

Kondi me plot humor tregoi edhe një ngjarje që i kishte ndodhur me policinë.

“Të dua pafund! Ka atë inteligjencën e mirë që nuk e ka njëri, jo këtu në Shqipëri, po edhe në botë. Ai ka mbaruar studimet në Gjermani dhe ata gjermanët luteshin që të rrinte të punonte në bankat e Frankfurtit. Edhe ne ishim atje në 89 deri në ’92. Edhe është i mirë, është i qetë. Mua më stopon në gjërat, ama edhe pa mua nuk bën dot. Një herë e kapi policia dhe po ecte me shpejtësi. Edhe më thoshte mua: ‘Shpejt, shpejt foli’. Nuk dua i thoja se kishim gjithë kohën që i thoja mos ec shpejt, po donim të arrinim në një vend. E kapi polici dhe ia vuri gjobën, ky që më thoshte i thuaj. Unë nuk doja nga inati dhe u bë një mish mash. Derisa zgjata kokën unë te polici. ‘Respekt’, tha polici”, rrëfeu ajo.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top