Showbiz

Oriola Marashi publikoi foton ‘topless’, vëmendjen e rrëmben komenti i reperit: ‘Oooo kafshh…’

Oriola Marashi njihet nga ndjekësit si një nga modelet më seksi shqiptare dhe në çdo dalje të sajën rrëmben vëmendjen e të gjithëve.

Prej ditësh Marashi po pushon, nga ku ka “dhuruar” ndjekësve të saj në “Instagram” disa poza edhe ‘topless’ përpara aparatit fotografik.

Ajo shfaqet ‘topless’, vetëm me bikinit poshtë dhe duket se ka çmendur ndjekësit me pozat.

Pas publikimit të fotove menjëherë fansat kanë vërshuar me komentet komplimentuese.

Edhe reperi i njohur Varrosi nuk i ka rezistuar dot fotove, dhe shkruan: “Oooo kafshhhhh aahha”.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top