Showbiz

Oriola Marashi provokon nga Mikonos shfaqet seksi me fustanin trasparent

Modelja ka marrë vëmendje me paraqitjen e saj plot stil.

E veshur me veshje glamuroze, Oriola Marashi ka venë në dukje hiret e saj të bukura.

Bukuroshja shihet e veshur me një fustan me ngjyrë të zezë paksa të tejdukshëm dhe me dekolte të hapur.

Oriola, e ka kombinuar dukjen e rregulluar me makijazh dhe flokët e saj të cilat i ka hedhur në njërën anë të krahëve.

Imazhet ajo i ka shkrepur në një restaurant dhe nuk dihet se kush ka qenë shoqëruesi i modeles.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top