Showbiz

Oriola Marashi humb njeriun e shtrenjtë

Sot për modelen e njohur, Oriola Marashi është një ditë vërtetë e trishtë.

Ajo ka humbur gjyshin e saj dhe lajmin e ka dhënë përmes një postimi në Instastory.

U prehsh në paqe gjyshi im”, ka shkruar Oriola.

Image

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top