Kronikë

Operacioni ‘Shpirti’/ Ish-nënkomisari i policisë hidhet nga kati i dytë për t’i shpëtuar policisë

Ish-nënkomisari i policisë së Fierit, Festim Lelaj, i cili është arrestuar nga SPAK ditën e sotme në kuadër të operacionit ‘Shpirti’ ka tentuar që të arratisët.

Në momentin që SPAK ka shkuar që t’a arrestojë në banesën e tij, ai është hedhur nga kati i dytë i banesës dhe ka pësuar frakturë në këmbë.

Lelaj është dërguar për në spitalin e Vlorës, dhe më pas është nisur drejt Traumës për mjekim më të specializuar. Të gjithë personat e arrestuar në kuadër të operacionit ‘Shpirti’ janë nisur drejt Tiranës.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top