Showbiz

Olsi i kërkoi publikisht një bebush, por këtë përgjigje nga Egli nuk e prisnim!

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë kthyer në një prej çifteve më të dashura nga publiku shqiptar.

Tashmë ndjekësit dinë shumë rreth marrëdhënies së tyre, të cilën ata fillimisht zgjodhën ta shijonin në privatësi, teksa çifti është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Madje së fundmi, Olsi i ka kërkuar Eglit publikisht një bebe në “Instagram”.

Aktori ka publikuar një video, në të cilën miqtë e tij kujdesen për fëmijët e tyre, duke i transmetuar edhe atij ndjenjën e bukur e të qenit prind.

“Ore po na veni në sedër me bo 1 dhe unë. Po gjithsesi duhet me e diskutu me Egli Takon si investim…”, shkruan Olsi krah videos.

E menjëhershme ishte përgjigja e këngëtares e cila është treguar e gatshme për një fëmijë, duke ju përgjigjur partnerit: “Kur të duash“.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top