Showbiz

Nuk ka më Alex Rodriguez, J.Lo i thotë të gjitha me këtë veprim

Jennifer Lopez ka bërë lëvizjen e radhës pas ndarjes përfundimtare nga ish i fejuari i saj, Alex Rodriguez. 

Ylli i popit ka fshirë shumicën e fotografive me ish-in e saj nga Instagram.

Sipas Page Six, ndjekësit e Lopez vunë re se çdo gjurmë e lojtarit të bejsbollit është fshirë nga llogaria e saj. Këngëtarja gjithashtu e ka bërë unfollow Rodriguez.

Disa nga postimet që u fshinë përfshijnë një video të një buqete gjigante me lule që Lopez mori nga Rodriguez për ditën e Shën Valentinit në fillim të këtij viti, dhe fotografi të ish-çiftit që morën pjesë së bashku në inaugurimin e Joe Biden. Ndërsa postimet vetëm të Lopez në inaugurim, ku ajo këndoi, mbeten në profilin e saj.

Deri tani, Alex ende e ndjek Jennifer-in dhe nuk i ka fshirë postimet e tyre së bashku nga Instagrami.

J.Lo dhe A.Rod u ndanë përfundimisht në mes të prillit të këtij viti, pas katër vitesh së bashku.Menjëherë pasi i dha fund fejesës me Alex, Jennifer rindezi romancën e saj me ish-partnerin e saj Ben Affleck. Çifti është parë në dalje të shumta familjare në Los Anxhelos dhe thuhet se po mendojnè të jetojnë së bashku.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top