Jetë/stil

Nuk është më bionde, Aktroja Margot Robbie shfaqet me një look të ri

Margot Robbie mbërriti në xhirimet e filmit të saj të ri me flokë ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim!

Flokët e saj të drejtë ishin shndërruar në kaçurrela, të gjata shumë dhe ngjyrë portokalli ose xhinxher.

Robbie, e cila përflitet se po luan në këtë film të ri rolin e, Clara Bow, e shoqëroi këtë pamje të re me një veshje sateni dhe çizme  lëkure.

Ngjyra e përzgjedhur nga Margot ose nga regjisori i filmit është dhe shumë në modë për vitin 2021. Shumë personazhe të njohur kanë zgjedhur pikërisht këtë për ndryshimet e tyre drastike!

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top