Jetë/stil

‘Nuk e kisha menduar të isha njerkë’, Rudina Dembacaj nuk nguron të shprehë dashurinë për fëmijët e Markut

Aktorja Rudina Dembacaj ka treguar gjithnjë hapur dhe pa komplekse mendimet e saj dhe nuk ngurron t’i përgjigjet hapur çdo paragjykimi.

Për 8 mars ajo zgjodhi një foto me vajzën e partnerit të saj Markut, për të shprehur dashurinë për të.

E dija që do bëhem grua, jam bijë, motër, nënë por kurrë nuk kam menduar më parë, që do isha dhe njerkë. Më ka plotësuar pa fund dashuria për fëmijët e burrit tim. Ju dua shumë. (është foto e gushtit se jemi pak larg gjeografikisht)”, shkroi Rudina.

Vajza e Markut, Mara, jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në ditën e gruas, aktorja e humorit postoi dhe dhuratat që mori.

Dy buqeta me lule, një nga Viktorja akullorja dhe një nga partneri i saj duket se ja ndriçuan ditën Rudinës.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top