Showbiz

Nuk do ta besoni çfarë pune bën gruaja e Lumi B

Jemi mësuar që shumicën e grave të personave publik mos ti shohim duke punuar.

Shumica kanë pasuri dhe zgjedhin të merren më shumë me fëmijët.

E njëjta gjë nuk vlen për bashkëshorten e reperit Lumi B.

Ajo ka treguar se punon në prokurori.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top