Showbiz

Nuk di të ndalet! Dafina Zeqiri ka gati bashkëpunimin e rradhës me këngëtaren e njohur shqiptare

Dafina Zeqiri padyshim është një nga artistet më aktive në muzikë kohët e fundit.

Para disa ditësh, Dafina zbuloi vetë se do të vijë së shpejti në një duet me Lyrical Son.

Tashmë xhirime e kësaj kënge kanë përfunduar dh pritet që së shpejti të publikohet.

Së fundmi, Kida ka publikuar disa foto të saj dhe të gjithëve ju ka rënë në sy një koment i Dafina Zeqirit. Ajo ka komentuar një pjesë nga teksti i këngës së Kidës, “Drunk”.

“Baby kur jom drunk & kyqen dhez”, ka komentuar Zeqiri.

“A pe knojmë kongën që i prek”, ja ka kthyer Kida dhe kaq ka mjaftuar që fansat të binden se dy vajzat po sjellin duetin e parë mes tyre.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top