Showbiz

Nora Istrefi tregon format perfekte me bikini ngjyrë ari

Artistja shqiptare, Nora Istrefi, gjatë këtyre ditëve ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Duke qenë se numëron ndjekës të shumtë, ajo shpesh ndan me fansat e publikun imazhe nga më të ndryshmet.

Këtë herë, ajo ka hedhur disa fotografi në bikini me anë të të cilave mori vëmendje të madhe me fizikun trupor.

foto galeri
foto galeri
foto galeri

E njëjta duket në formë të mahnitshme në një palë bikini ngjyrë ari, derisa ka bërë që të komplimentohet në masë të madhe.

“Oh sa çika koka këndej duken si..”, kanë qenë fjalët përkrah postimit referuar këngës së re që e solli ditë më parë në bashkëpunim me Gjikon dhe Melindën.

“Ay Caramba” për vetëm gjashtë ditë ka kaluar shifrën e gjashtë milionë klikimeve në YouTube.

Nora në anën tjetër pas ndarjes nga Roberti po vazhdon të jetë beqare.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top