Uncategorized

Një tjetër person ngre akuza kundër Nicki Minaj dhe bashkëshortit të saj

Reperja Nicki Minaj dhe burri i saj Kenita Petty u paditën nga Jennifer Hogg, viktima e supozuar e përdhunimit e Petit, për ngacmim dhe kanosje, shkruan revista People.

Jennifer pretendon se bashkëshortët e saj i ofruan gjysmë milion dollarë për të hequr dorë nga padia dhe përdhunimi i supozuar ndodhi në 1994, kur vajza ishte 16 vjeç.

Mediat e huaja shkruajnë se Jennifer deklaroi në padi dhe se në një rast ata i ofruan asaj 20,000 dollarë në këmbim të nënshkrimit të një deklarate tashmë të përgatitur me të cilën ajo do të refuzonte akuzën për përdhunim.

Ajo pretendon se ka marrë thirrje dhe vizita të shumta shqetësuese nga njerëz të lidhur me çiftin e famshëm.

Jennifer pretendon se ka refuzuar të gjitha ryshfetet që i janë ofruar dhe ka frikë dhe e mban sekret vendndodhjen e saj, në mënyrë që ata të mos e ngacmojnë përsëri.

“Ndihem sikur jetoj në fshehtësi, madje as nuk mund t’u them vendndodhjen miqve të mi,” tha vajza për Times.

Ajo shtoi se shpesh ka makth për shkak të ngjarjeve të viteve 1990.

 Nicki Minaj u martua me Petija në vitin 2019. 

Tifozët shpesh i shkruajnë asaj në komentet më poshtë foto të ndara në mediat sociale për ta lënë atë sepse ajo meriton më mirë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top