Kronikë

Ngjarje e rëndë në Durrës, një 60-vjeçar mbytet në det

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës.

Rreth orës 12:55 të kësaj të mërkure, në lagjen nr. 13, është mbytur duke u larë në det një shtetas rreth 60 vjeç, identiteti i të cilit ende nuk dihet.“Më datë 30.06.2021, në orën 12:55, në lagjen nr. 13, Plazh, është mbytur duke u larë në det, një shtetas rreth 60 vjeç, ende i paidentifikuar.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e shtetasit të mbytur”, njofton policia.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top