Kronikë

Ngacmoi s*ksualisht tri vajza të mitura, prangoset 61-vjeçari në Gjirokastër

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Gjirokastër. Policia njofton se ka arrestuar një 61-vjeçar pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht tre vajza te mitura.

Njoftimi:

Gjirokastër  – Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër bënë ndalimin e  shtetasit V. M., 61 vjeç, banues në Erind, Gjirokastër, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht tri vajza të mitura të moshës 14 vjeçe, 8 vjeçe dhe 7 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprën penale “Ngacmimi seksual”.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top