Showbiz

Nevina Shtylla ngre temperaturat, pozon me bikini dhe duket më në formë se kurrë

Nevina Shtylla është gjithmonë aktive në rrjetet e saj sociale teksa ndan me fansat foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo  ka publikuar disa fotografi nga vendi ku po pushon dhe duket më në formë se kurrë.

Modeatorja pozoi përballë kameras e veshur më një palë bikini në ngjyrë rozë teksa bie menjëherë në sy barku i saj i sheshtë.

Nevina e kishte plotësuar pamjen me një palë syze dielli dhe me disa aksesorë minimalistë si një unazë dhe një byzylyk.

Njekësit e kanë komplimentuar për paraqitjen teksa fotoja ka marrë mijëra pëlqime.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top