Showbiz

Nëna e 5 fëmijëve i vë “flakën” rrjetit, seksi me rroba banje (FOTO)

Wanda Nara edhe pse nënë e 5 fëmijëve di si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi, partnerja e Mauro Icardit ka publikuar foto me body të zi, ku shfaq linjat seksi. Ajo shihet pranë pishinës, ndërsa në plan të parë ka vendosur gjoksin e bëshëm.

Fotot në fjalë kanë marrë mijëra pëlqime nga fansat si dhe nuk kanë munguar komentet ngacmuese.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top