Jetë/stil

Në ditëlindjen e Poem, Sara prek me fjalët: U rrita derisa ti rriteshe…

Sara vjen me fjalët më të ëmbla për ditëlindjen e vajzës

Sara Hoxha ka zgjedhur fjalët më të mira për ditëlindjen e vajzës së saj Poem Blu

Sara Hoxha kishte lindur për herë të parë vajzën e saj, Poem Blu si fryt i dashurisë së saj  me reperin kosovar Ledri Vula.

“Ditëlindje të lumtur vajza ime! Ky vit që po e lëmë ka pasur plot rënie dhe ngritje; U rrita derisa ti rriteshe, mësova derisa ti mesoje, por secila ditë ka sjellë më shumë lumturi në jetën time dhe unë do ta ruaj gjithmonë në zemrën time!”, ka shkruar ajo.

“Jam shumë i emocionuar të shoh se kush bëhesh dhe shpresoj që ta dish se sa i mençur, gazmore dhe e sjellshme je! 🤍”.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top